Strona www.swarzedz.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn
Informacji Publicznej
eUrządeUrząd
-A  /  A+
Wysoki kontrast strony / Zwykly kontrast strony
Oficjalna strona Urzędu Miasta i Gminy w Swarzędzu
Logo PR
Logo UE
Wszystkie wydarzenia
6 12 2022 (wtorek)

6 grudnia - rozświetlenie choinki!

6 grudnia o godz. 16:30 na swarzędzkim Rynku odbędzie się rozświetlenie choinki. Będzie to zarazem okazja do spotkania ze Świętym Mikołajem. Zapraszamy również na występy artystyczne!

/wpr/

 

11 02 2023 (sobota)

Przedstawienie teatralne „Miłosna Pułapka"

Ośrodek Kultury oraz STACJA ART zapraszają do Swarzędzkiej Sali Koncertowej w Zalasewie w dniu 11 lutego 2023 r. o godz. 18.00 na przedstawienie teatralne "Miłosna Pułapka".

Znakomita komedia romantyczna, która w zaskakujący sposób pokazuje relacje międzyludzkie, a przede wszystkim odwieczną walkę między kobietą i mężczyzną. Stawką jest prawdziwa miłość. Kim byśmy byli, gdyby nie ona? Tak jak w życiu, podobnie między głównymi bohaterami relacje ewaluują wywołując coraz silniejsze emocje. Czy pokonają strach przed bliskością? Czy zdadzą się na instynkt? Czy zrozumieją, czego chcą od życia i co są gotowi poświęcić, żeby dostać to, czego pragną? A Ty, co byś zrobił, gdyby dzisiaj na Twojej drodze stanęła prawdziwa miłość? Jaka by była Twoja odpowiedź?

Bilety dostępne:

https://www.kupbilecik.pl/imprezy/85350/Zalasewo/Mi%C5%82osna+Pu%C5%82apka?fbclid=IwAR1khrAewZxXMq0-VQyMZpZ0GmFbjzdCXIc0Q5VEIb19XpkIIPRv6QwPRQM

/ok/