Uroczyste powitanie medalistów Mistrzostw Europy w zapasach
W piątek w Szkole Podstawowej nr 2 w Swarzędzu odbyło się uroczyste powitanie zawodników SKS Unia Swarzędz – Zapasy: Mateusza Tomelki, Oliwiera Białasika oraz trenera Piotra Leonarczyka, którzy reprezentowali Polskę podczas Mistrzostw Europy w zapasach rozegranych w bułgarskim Samokowie.
Burmistrz Miasta i Gminy Swarzędz Marian Szkudlarek pogratulował zawodnikom osiągniętych wyników oraz podziękował za godne reprezentowanie Swarzędza i Polski na arenie międzynarodowej. Sportowcy otrzymali również okolicznościowe upominki.
W wydarzeniu uczestniczyła swarzędzka społeczność zapaśnicza z prezesem Grzegorzem Mazurkiem na czele, radni, sponsorzy, rodzice oraz przyjaciele klubu. Uczestnicy mieli także możliwość wykonania pamiątkowych zdjęć oraz zdobycia autografów zawodników.
/zl/
fot. archiwum UMiG w Swarzędzu











