Przedszkolaki odwiedziły swarzędzki ratusz
11.05.26
11 maja Burmistrza Miasta i Gminy Swarzędz Mariana Szkudlarka odwiedziły dzieci z Przedszkola nr 3 „Pod Kasztanami" w Swarzędzu.
Przedszkolaki wręczyły burmistrzowi własnoręcznie przygotowany upominek oraz symbolicznie przekazały „Iskrę Mocy" - znak życzliwości, dobra i pozytywnej energii.
Dzieci opowiedziały o swojej akcji „Mamy Moc i działamy", a wizyta była dla nich także okazją do poznania pracy samorządu i zwiedzenia swarzędzkiego ratusza.
/zl/
fot. M. Malińska-Murek













