Strona www.swarzedz.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn
Informacji Publicznej
eUrządeUrząd
-A  /  A+
Wysoki kontrast strony / Zwykly kontrast strony
Oficjalna strona Urzędu Miasta i Gminy w Swarzędzu
Logo PR
Logo UE

„Korbowód" zaprasza na rajd

24.05.23

10 czerwca br., zgodnie z „Kalendarzem imprez na rok 2023", Klub Turystyki Motorowej „Korbowód" organizuje I część Rajdu Motorowego „Szlakiem kościołów drewnianych Puszczy Zielonka". Impreza składa się z trzech części; podczas każdej z nich poznamy cztery kolejne kościoły Szlaku.  Część II zaplanowana jest na 14 października br., część III na rok 2024. Wielkopolska jest regionem, w którym znajduje się najwięcej kościołów drewnianych w Polsce, więcej niż np. na Podhalu. Kościoły Puszczy Zielonka posiadają niezwykle cenną wartość historyczną i architektoniczną.

Trwają ostatnie uzgodnienia z administratorami parafii; po ich zakończeniu-za kilka dni-powstanie szczegółowy regulamin rajdu. Warto jednak już teraz zapisywać się i wysyłać zgłoszenia na adres mailowy Oddziału PTTK „Meblarz" biuro@meblarz.pttk.pl W zgłoszeniach prosimy podawać nazwiska i imiona uczestników i ewent. instytucję zgłaszającą.

Start rajdu ok. godz. 10.00 ze Swarzędza, powrót ok. godz. 15.00-16.00, wpisowe w wysokości nieprzekraczającej 10,00 zł/osobę.

Regulamin rajdu zostanie zamieszczony na stronie internetowej Oddziału (https://www.meblarz.pttk.pl/) najpóźniej do końca maja br.

Do udziału w imprezie gorąco zapraszają organizatorzy: Klub Turystyki Motorowej „Korbowód" i Zarząd Oddziału PTTK „Meblarz" w Swarzędzu.

/po/