Strona www.swarzedz.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn
Informacji Publicznej
eUrządeUrząd
-A  /  A+
Wysoki kontrast strony / Zwykly kontrast strony
Oficjalna strona Urzędu Miasta i Gminy w Swarzędzu
Logo PR
Logo UE

Zamorskie wyprawy młodych odkrywców: zwierzęta egzotyczne

29.06.22

Muzeum Przyrodniczo-Łowieckie w Uzarzewie zaprasza na PÓŁKOLONIE. Jednym z motywów przewodnich tegorocznych spotkań będą: Zamorskie wyprawy młodych odkrywców i ich spotkania z egzotycznymi zwierzętami.

Zajęcia odbywać się będą od 28.06. do 31.08.2021 r., adresowane są do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych. Na warsztatach dzieci dowiedzą się, które ze zwierząt pierwszych królów Polski wzbudzało największy podziw i zazdrość wśród innych władców, co przywożono z zamorskich wypraw, w jakich okolicznościach powstały ogrody zoologiczne oraz jakie pamiątki z wakacji mogą ściągnąć na nas kłopoty. Dołączając do naszej ekspedycji uczestnicy przeżyją niezwykłe przygody, poznają egzotyczne stworzenia oraz nieznane lądy. Na zakończenie zajęć dzieci wezmą udział w plenerowych warsztatach malarskich, zoologicznej grze muzealnej oraz kalamburach.

Czas trwania warsztatów to ok. 2-3 godziny. Naszą ofertę kierujemy do grup zorganizowanych - dzieci w wieku szkolnym klas I - V. Koszt udziału w warsztatach: 8 zł bilet wstępu do muzeum i 70 zł od grupy (koszt przeprowadzenia warsztatów), 90 zł usługa przewodnicka po muzeum.

Zgłoszenia przyjmujemy pod numerem telefonu: 503173980 lub adres e-mail z.kowalski@muzeum-szreniawa.pl

Zbigniew Kowalski

Muzeum Przyrodniczo - Łowieckie w Uzarzewie