Strona www.swarzedz.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn
Informacji Publicznej
eUrządeUrząd
-A  /  A+
Wysoki kontrast strony / Zwykly kontrast strony
Oficjalna strona Urzędu Miasta i Gminy w Swarzędzu
Logo PR
Logo UE

Zaproszenie dla mieszkańców na bezpłatne szkolenie online z segregowania odpadów

17.02.21

Drodzy Mieszkańcy! Związek Międzygminny GOAP zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach online pn. „Trafiaj do właściwego kosza!". W trakcie blisko godzinnego spotkania ekoedukatorzy ZM GOAP przedstawią zagadnienia dotyczące m.in. poprawnej segregacji odpadów, działalności PSZOK i MPSZOK czy postępowania z odpadami niebezpiecznymi i wystawkowymi, a także odpowiedzą na nurtujące mieszkańców pytania.

Przedsięwzięcie dofinasowane ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu realizowane będzie w okresie od 1 marca do 14 kwietnia br. za pośrednictwem platformy szkoleniowej online.

Po szkoleniu każdy z uczestników otrzyma zestaw materiałów edukacyjno-informacyjnych tj. pojemnik do gromadzenia bioodpadów wraz z biodegradowalnymi workami, długopis wykonany z recyklingu, bawełnianą torbę na zakupy, magnes na lodówkę oraz książeczkę dotyczącą prawidłowej segregacji odpadów. Powyższe materiały będzie można odbierać w Biurze Obsługi Klienta i w Delegaturach ZM GOAP.

Szkolenia skierowane są do mieszkańców gmin członkowskich Związku Międzygminnego GOAP, tj. Buku, Czerwonaka, Kleszczewa, Kostrzyna, Murowanej Gośliny, Obornik, Pobiedzisk, Swarzędza, Miasta Poznań. Zgłoszenia przyjmowane są za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej www.goap.org.pl. Liczba miejsc na szkolenia oraz zestawów edukacyno-informacyjnych ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji nt. szkolenia w Regulaminie.

Zapraszamy!

/goap/