Strona www.swarzedz.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn
Informacji Publicznej
eUrządeUrząd
-A  /  A+
Wysoki kontrast strony / Zwykly kontrast strony
Oficjalna strona Urzędu Miasta i Gminy w Swarzędzu
Logo PR
Logo UE

Spektakl „Beznudna wyspa”

07.11.18

9 grudnia o godz. 18:00 w Swarzędzkiej Sali Koncertowej w Zalasewie zostanie wystawiony spektakl komediowy „Beznudna wyspa" Teatru Muzycznego w Poznaniu.

„Beznudna Wyspa" nawiązuje do gatunku one man show, czyli jednoosobowego pokazu aktorskiego, wyróżniającego się oryginalnym scenariuszem, specjalnie napisanym dla wybranego aktora. Spektakl jest zabawną opowieścią o księgowym, którego okoliczności konkursu telewizyjnego inspirują do odkrywania swojej wielowymiarowej osobowości. Regułą pobytu w programie „Beznudna Wyspa" jest zakaz nudzenia się. Bohater pokonuje coraz trudniejsze zadania. Jest bliski zwycięstwa, gdy na wyspie pojawia się Wielka Nudziara - piękna dziewczyna zarażająca śmiertelną nudą.

W głównej roli zobaczymy Wiesława Paprzyckiego. Towarzyszyć mu będzie Anna Maria Sobczak wcielająca się w postać Wielkiej Nudziary. Autorem scenariusza i reżyserem spektaklu jest Marek Chojnacki. Scenografię przygotował Mariusz Napierała.

Bilety w cenie 30zł  są dostępne w Ośrodku Kultury w Swarzędzu, ul. Poznańska 14 (wjazd od ul. Jesionowej) oraz na portalu www.kupbilecik.pl

/ok/

fot. M. Kordula