Strona www.swarzedz.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn
Informacji Publicznej
eUrządeUrząd
-A  /  A+
Wysoki kontrast strony / Zwykly kontrast strony
Oficjalna strona Urzędu Miasta i Gminy w Swarzędzu
Logo PR
Logo UE

30-lecie „Zielonej Półnutki"

21.05.18

18 maja Przedszkole „Zielona Półnutka" obchodziło Jubileusz 30-lecia. Mamy nadzieję, że zgromadzeni goście przekonali się, że chociaż Zielona Półnutka to już 30 letnia dama - jest trochę starsza, ale wciąż ta sama...

Od progu witały wszystkich przybywających na uroczystość,  dźwięki muzyki w wykonaniu naszych absolwentów. Po oficjalnym powitaniu gości przez Dyrektora Przedszkola Renatę Lekowską rozpoczął się  Jubileuszowy Program Artystyczny, którego głównym założeniem było połączenie pokoleń na naszej przedszkolnej scenie. Nasi artyści udowodnili, że bez względu na wiek gra im w sercu zielona muzyka, muzyka dobrych uczuć i myśli - co za serce chwyta.

Jubileusz przybrał formę Półnutkowego Programu Telewizyjnego. Mogliśmy posłuchać wierszy  czytanych przez naszą Maję - Zieloną Półnutkę,  słuchaliśmy piosenek w wykonaniu przedszkolnego chóru oraz naszej absolwentki Agaty. Atrakcją okazał się występ taty Bartka i Julii - który jest naszym absolwentem. Za serce chwycił hejnał miasta zagrany przez swarzędzkiego hejnalistę - tatę naszej Leny. Na finał tradycyjnie już wszyscy pracownicy wykonali urodzinową piosenkę. Całości dopełniła multimedialna prezentacja  -  „30 lat przedszkola"

Dziękujemy wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością w tym ważnym dla nasz dniu. Wśród gości nie zabrakło oczywiście Burmistrza Miasta i Gminy Pana Mariana Szkudlarka wraz z zastępcą Panem Tomaszem Zwolińskim i Kierownikiem Wydziału Edukacji , przedstawicieli Rady Miejskiej i  Rady Powiatu, Kuratorium Oświaty w Poznaniu, Dyrektorów placówek oświatowych, przedstawiciela Straży Miejskiej w Swarzędzu, przedstawicieli Rady Rodziców i byłych pracowników naszego Przedszkola. Tego dnia zostaliśmy hojnie obdarowani - za co wszystkim dziękujemy.

/nad/